Muži

VelkosťSMLXLXXL
Obvod hrudníku v cm91-9596-100101-106107-112113-118
Obvod pása v cm78-8283-8788-9394-99100-105
Obvod bokov v cm 95-99100-104105-110111-116117-122
Dĺžka nohavíc (SHORT) v cm72-7474-7676-7878-8080-82
Dĺžka nohavíc v cm77-7979-8181-8383-8585-87
Dĺžka nohavíc (LONG) v cm82-8484-8686-8888-9090-92
Výška postavy170-174174-178178-182182-186186-190

Ženy

VelkosťXSSMLXLXXL
Obvod hrudníku v cm78-8283-8788-9288-9288-9288-92
Obvod pása v cm61-6566-7071-7571-7571-7571-75
Obvod bokov v cm 86-9091-9596-10096-10096-10096-100
Dĺžka nohavíc (SHORT) v cm70-7171-7272-7472-7472-7472-74
Dĺžka nohavíc v cm75-7676-7777-7977-7977-7977-79
Dĺžka nohavíc (LONG) v cm80-8181-8282-8482-8482-8482-84
Výška postavy160-163163-166166-170166-170166-170166-170

Váš košík

Košík je prázdny

0