Zľava!

Viazanie ATK FREERAIDER 14

Viazanie ATK FREERIDER 14 je súčasťou rodiny “RAIDER” a môže sa pochváliť rovnakými výrobnými technológiami, ľahkosťou a novými patentovanými systémami Snow Pack Proof System® ako viazanie RAIDER. Vyniká vylepšenou sadou pružín, ktoré poskytujú rozsah vypínania od 8 do 14 a nový FREERIDE SPACER, ktorý je súčasťou balenia.

Nový plne nastaviteľný Freeride Spacer definitívne uzatvára medzeru medzi kategóriami Free Touring a Free Ride a posúva presnosť a prenos sily na úroveň pretekárskeho skialpinistického viazania. Spacer poskytuje lyžiarke neuveriteľnú torznú tuhosť a prenáša vertikálny tlak veľkých skokov priamo na lyže, pričom si stále zachováva pružnosť, aby zabezpečil správne bočné vypínanie.

619.00 €

557.1 €
Vymazať
Kód produktu: 7411 Katalógové číslo: - Kategórie:

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁ:

Easy Entry System® -veľmi jednoduché a isté našľapovanie špičky viazania s akoukoľvek skialpinistickou lyžiarkou dostupnou na trhu, a to aj v prípade opotrebovaných podrážok

SNOW PACK PROOF SYSTEM® -špeciálny dizajn špičky viazania zabraňuje hromadeniu snehu/ľadu/nečistôt pod uzamykací mechanizmus špičky

Systém U.H.V.® (Up-hill Hardness Variator): systém, ktorý umožňuje meniť tvrdosť uzamykania špičkovej časti viazania smerom nahor, zabezpečuje správnu pevnosť uzamknutia pre každého používateľa a znižuje tlak na uzamykací mechanizmus. Viacpolohový system je umiestnený medzi prednou pákou a základňou špičky. Zmenou nastavenia sa mení tvrdosť blokovania v režime do kopca zvýšením tlaku na blokovací mechanizmus.

CAM RELEASE SYSTEM® exkluzívny systém, ktorý poskytuje najstabilnejší zjazdový výkon a zaisťuje jednoduchý „nástup” lyžiarky do pätky viazania a jej vertikálne uvoľnenie v prípade pádu. CAM RELEASE SYSTEM® je namontovaný na pätke viazania, aby v prípade pádu zabezpečil vypnutie lyžiarky a jej vertikálne uvoľnenie. Špeciálny profil CAM je pritlačený k pätným čapom pomocou prednapnutej pružiny: keď dôjde k nacvaknutiu lyžiarky alebo uvoľneniu pri páde, kolíky sú nútené prejsť cez profil CAM, ktorý kladie presný odpor pri uvoľňovaní v závislosti od hodnoty uvoľnenia nastavenej na viazaní.

ELASTIC RESPONSE SYSTEM® – elasticita viazania umožujúca pohyb lyžiarky vo viazaní. Umožňuje prirodzený ohyb lyže a zabezpečuje bezpečné vypínanie aj v prípade veľkých skokov a namáhania. Medzi základňou viazania a nastavovacou skrutkou je umiestnená pružina. Keď sa lyža ohne pod vplyvom stlačenia alebo skoku, 4 mm vzdialenosť medzi lyžiarkou a pätou sa môže zmenšiť alebo odstrániť a pätová časť sa môže posúvať dozadu a dopredu pod vplyvom pružiny.

Magneto Heel Flaps® – magnetické preklápačky poskytujú 5 rôznych režimov chôdze

Integrovaný slot na mačky zaručuje dokonalé vloženie mačiek ATK®.

Integrovaná nastavovacia platnička s rozsahom posunu 25mm

Vypínací systém na päte poskytuje rozsah nastavenia vypínacej sily od 8 do 14 v bočnom aj vertikálnom smere

Inovovaná brzda s vysokou bezpečnosťou a extrémnou ľahkosťou s integrovaným elastickým sklzným mechanizmom, ktorý optimalizuje bočné vypínanie pätky
jednoduché prepínanie polohy brzdy pomocou tlačítka

FREERIDE SPACER je súčasťou viazania

IDEÁLNE LYŽE: váha od 1200 – 1900 gr, šírka lyže pod viazaním od 95 – 120 mm

Materiál: Alu Alloys, Stainless Steel, POM

Šírky bŕzd v mm: 97 , 102, 108, 120

Viazanie ATK FREERAIDER 14 váži iba 360 g

Pokiaľ nie je na e-shope dostupná šírka brzdy, o ktorú máte záujem, stačí nám napísať a brzdy Vám pripravíme.

Veľkosť

102, 97