GarminFénix 6X Pro Solar, Titanium Carbon Gray DLC, Black band

Ďalšia generácia univerzálnych GPS hodiniek so smartfunkciami. fénix 6X prináša na základe skúseností a vývoja série fénix prepracované funkcie a výbavu. Základný štandard novej výbavy série fénix 6X ponúka celkom nový optický pulzomer s podporou pokročilých meraní (variabilita pulzu) a podporou snímania pulzu aj pri plávaní, ktorý je doplnený o PULSE OX snímač pre meranie okysličenosti krvi. Praktická funkcionalita je rozšírená o tzv. battery management pre pokročilú správu a manažment napájania hodiniek v závislosti od použitia, potrieb a očakávanej výdrže batérie. Samozrejemostťou je tiež podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay™

899,90 

Produkt bude doručený po dohode s predajcom

Kód produktu: 5385 Katalógové číslo: SKU_GARMIN_FENIX_PRO_SOLAR Kategórie:

Telo hodiniek je vyrobené z mimoriadne odolného, stáleho a zároveň ľahkého materiálu fiber-reinforced polymer s titániovým krytom na zadnej strane hodiniek. Displej série fénix 6X sa zväčšil o 36% oproti staršej generácii fenix 5X a je krytý odolným sklíčkom Power Glass™, ktoré kombinuje technológiu solárneho* dobíjania s odolným sklíčkom vyrobeným pomocou technológie Corning® Gorilla® Glass – iba pri modeloch s označením PRO SOLAR. Ďalšie kovové prvky sú vyhotovené s ľahkého materiálu Titanium s finálnou úpravou povrchu použitím technológie >DLC (diamond-like- carbon) . Mimoriadne odolná konštrukcia a ďalšie parametre spĺňajú armádne štandardy MIL-STD-810G pre vysokú odolnosť voči nárazom, plameňom a ponoreniu.

Power Glass™ krycie sklíčko – kombinácia technológie pre solárne dobíjanie a tvrdeného sklíčka Corning® Gorilla® Glass
– kovové prvky sú z kvalitnej ocele Stainless Steel s finálnou úpravou povrchu použitím technológie >DLC (diamond-like- carbon)
– integrovaný .mp3 prehrávač – s pamäťou pre viac ako 2000 skladieb
– predinštalované Topografické mapy EU + mapy lyžiarskych stredísk EU + celosvetovú mapu golfových ihrísk
– nová funkcia PACEPRO pre detailné sledovanie priebehu tempa behu

Tabuľky veľkostí